Очільник області подякував будівельникам за фортифікації

20150821_111749

Черкащина першою звела інженерні споруди на Сході й першою передала їх Міністерству оборони України. Тепер фортифікації рятуватимуть життя бійцям.

Навесні будівельники з усієї України взялися укріплювати її східний рубіж. Кожна область отримала своє завдання. Черкащині дісталися фортифікаційні споруди на третій лінії оборони. На це будівництво держава спрямувала понад 13 млн грн. Допомагали й підприємці-благодійники.

20150821_111645

– Ми зверталися до різних компаній, але більшість відмовилася, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – По-перше, ці роботи специфічні. По-друге, там небезпечно. Однак разом ми впоралися. Жоден район не лишився осторонь. І область першою виконала завдання Президента України. Тепер ці фортифікації захищатимуть наших бійців від ворожих куль.

До трьох сотень черкаських будівельників і волонтерів зводили рятівні укріплення на Сході. Доводилося, пригадують, багато чого робити поза початковим проектом. Це на прохання військових. Матеріалами ж допомагали черкаські лісівники. А про харчування будівельників подбали в Облспоживспілці.

Схід. Кінець травня (2)

– Такі роботи ми виконували вперше, – розповідає директор «Черкасиміськбуду» Анатолій Бурський. – Обсяг був значний. Ще й попервах погодні умови були несприятливі. Лише наших будівельників було до сотні. Зараз ніхто не має права бути осторонь, бо це все – наша спільна справа. На нас дивляться діти й онуки!

За таку ударну роботу подяки від голови Черкаської ОДА отримали трудові колективи ТОВ «Черкасиміськбуд», ПП «Надія» та Облспоживспілки. А також заступник директор департаменту капітального будівництва ОДА Віталій Полтавець. На черзі – подяки лісівникам і правоохоронцям.

Схід. Кінець травня (1)

Автор статті