Очільник області відвідав Звенигородщину з робочим візитом

DSC00030Сьогодні у ході робочого візиту голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець та перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко  відвідали комунальний заклад «Звенигородська станція швидкої медичної допомоги».

В робочій зустрічі взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Найдан, директор Комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медецини катастроф Черкаської обласної ради» Ігор Фесун, голова райдержадміністрації Василь Довбуш та інші керівники району.DSC00005

Гості ознайомилися з умовами роботи станції, оглянули приміщення, де було проведено поточний ремонт за кошти обласного та районного бюджетів, обговорили стан надання медичної допомоги мешканцям району, проблеми, які необхідно вирішувати та перспективи їх вирішення.

Для поточного ремонту Звенигородської станції швидкої медичної допомоги виділено з обласного бюджету, за сприяння депутатів обласної ради Валентина Тарасенка, Олександра Бурсака, Олексія Озірного та Сергія Кулікова – 150 тис.грн,  з районного бюджету – 150 тис.грн  та  філією агрофірми «Урожай» – 50 тис. грн. За ці кошти поставили 15 вікон, провели заміну підземної теплотраси протяжністю 12 метрів, зробили обмостку по  периметру приміщення довжиною 59 метрів, обладнали санвузол, облаштували підвісні стелі в 5 кімнатах та новий лінолеум в 4 кімнатах.

За інформацією Звенигородської райдержадміністрації

Автор статті