Очільник області навідав бійців на Сході

Шахта (2)Нагороди до свята, провізія та вітання з дому. Голова Черкаської ОДА разом зі своїм заступником Ярославом Березанем і обласним військовим комісаром Євгеном Курбетом навідали бійців на Сході. Такі поїздки вже традиційні.

Авдіїівка (2) Авдіїівка (3) МогилястийСпершу візитери провідали в одній із лікарень на Донеччині військовослужбовця Олександра Могилястого. Лікарі виходжують його після осколкового поранення. Боєць із Черкас.

– Понад два роки тому Олександр серед перших добровільно прийшов до військкомату, – розповідає обласний керманич. – Був у 95-ій бригаді, 3-му полку спецпризначення. Олександр – серед перших, кого відзначив Генштаб. Боєць зупинив ворожу диверсійну групу і врятував побратимів. За власним бажанням Олександр знову повернувся на фронт. Тепер розвідник у 72-ій бригаді. Справжній герой!!!

Авдіїівка (4) Авдіїівка (5)Юрій Ткаченко подякував бійцеві від громади. А до Дня Збройних Сил України вручив йому відзнаку «Холодний Яр». Такі ж отримали і військовослужбовці з Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку та 72-ої бригади. Вони були раді отримати нагороди не у штабі, а просто на позиціях.

Шахта (3) Шахта (1)– Також ми заїхали на шахту «Бутовка» – справжній форпост на шляху до Авдіївки, – переповідає голова Черкаської ОДА. – Там теж є наші черкащани. І вони – під постійними обстрілами. Однак у всіх наших хлопців бойовий дух і неймовірний оптимізм! Передають вітання всім черкащанам.

Автор статті