Очільник області доручив налагодити роботу «надзвичайних» штабів

ткаченкоПостійно тримати на особистому контролі роботу оперативних штабів мають керівники районів і міст. Таке доручення дав голова Черкаської ОДА на координаційній нараді.

Юрій Ткаченко виказав невдоволення роботою штабів із вжиття невідкладних заходів під час надзвичайних ситуацій у зимовий період. Такі створені в районах і містах обласного значення.

– Я особисто телефонував оперативному черговому, навіть будучи у відпустці, – сказав очільник області. – Він не завжди мав усю потрібну інформацію. Слід краще скоординувати відповідні служби, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування з обласним штабом. А керівникам на місцях тримати на контролі роботу своїх штабів, а також пунктів обігріву та надання допомоги постраждалим унаслідок негоди.

Також Юрій Ткаченко наголосив не необхідності перевірки резервів пального по районах.

– Зараз погода стабілізувалася, але ще півзими попереду, – наголосив він. – Добре, що по районах у нас є соціально відповідальні підприємства, які підставили плече дорожникам у боротьбі з наслідками негоди. Але достатній резерв пального бюджетним коштом теж має бути. Я на цьому неодноразово наголошував ще восени. І це – персональна відповідальність голів райдержадміністрацій.

Нагадаємо, під час нещодавньої негоди понад 6000 км автомобільних доріг загального користування очищено від снігу. Загалом використано 36 тис. тонн протиожеледних матеріалів. В області забезпечено стале функціонування об’єктів життєзабезпечення.

 

Автор статті