«Обирай Черкаське!»: учасники харчового ринку Черкащини проведуть бізнес-зустріч

9832Більше 20-ти підприємств харчової та переробної галузей, керівники торгових мереж «Делікат», «Гранд маркет», «Моллі» та «Абсолют», громадськість і представники влади 27 квітня зберуться на бізнес-зустріч в Черкаській торгово-промисловій палаті.

Бізнес-зустріч «Обирай Черкаське!» спрямована на зміцнення позицій підприємств харчової галузі Черкащини в мережі місцевих продовольчих маркетів, створення для учасників зустрічі ділового інформаційного поля для комунікацій, налагодження партнерських відносин, презентації своєї продукції, пошуку потенційних клієнтів тощо.

– Ми не вперше практикуємо проведення таких галузевих бізнес-зустрічей, – відзначив президент Черкаської ТПП Сергій Першин. – Вони довели свою ефективність, маємо багато позитивних відгуків. Харчова галузь у нас в області представлена дуже широко, тому, я впевнений, захід буде надзвичайно цікавий і корисний для всіх учасників.

У програмі зустрічі презентація провідних підприємств харчової промисловості Черкащини, виступ представників ТОВ «Черкаська Спілка Продовольчих Маркетів» та «Черкасистандартметрологія», а також дегустація продукції черкаських виробників.

 

Початок заходу о 10.00. Реєстрація: 09.00-09.50.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за e-mail org@cci.neocm.com.

Додаткова інформація за телефонами у Черкаській ТПП: 0472 360 860; моб. (097) 749 35 87

Автор статті