Обмежено рух вантажівок автошляхами області в напрямку Києва

1ykSmyiWGXY11За прогнозами синоптиків, у найближчі три доби на Черкащині очікується значне коливання температури, сильні опади у вигляді мокрого снігу та дощу зі значними поривами вітру, що призводить до утворення ожеледиці на автомобільних дорогах. Про це інформують в САД області.

У зв’язку з утворенням ожеледиці на дорожньому покритті через різке погіршення погодних умов з 15 години 8 грудня 2016 року, відповідно до п. 10 ст. 12 Закону України «Про автомобільні дороги», у Черкаській області на автомобільних дорогах М-05 Київ – Одеса та Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя обмежено рух пасажирського, великовагового та великогабаритного автомобільного транспорту в напрямку міста Київ.

Обмеження діє автомобільними дорогами загального користування державного значення Черкаської області до закінчення несприятливих погодних умов.

Для забезпечення проїзду автошляхами області, дорожніми підрозділами Служби автомобільних доріг у Черкаській області наразі вживаються заходи з обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами та піщано-соляною сумішшю.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить водіїв для тимчасової зупинки скористатися майданчиками для стоянки автомобілів вздовж автомобільних доріг, а також біля об’єктів сервісу.

Будьте уважні та обережні на дорогах.

Автор статті