Обласний військовий комісар підбив підсумки шостої хвилі мобілізації на Черкащині

img4576-424x318-430x323

Шоста хвиля мобілізація, яка розпочалася 20 січня, 17 серпня добігла кінця. Цього разу мобілізація відбувалася у три етапи:  четверта (60 діб), п’ята (90 діб) і шоста черга (60 діб). Підсумки чергової хвилі мобілізації підбив на прес-конференції обласний військовий комісар Євген Курбет.

«Наші військовозобов’язані проходили службу у всіх родах і видах збройних сил і вчора останній військовозобов’язаний поїхав до військової частини.  Військовозобов’язані з Черкащини навчалися у військових частинах Чернівецької, Рівненської та Львівської областях. Загальний показник заходів мобілізації становить майже 80 відсотків.Наразі ж в РНБО підбивають перші підсумки», – зазначив Євген Курбет.

За цю чергу мобілізації на Черкащині призвано понад 1600 військовозобов’язаних– це один із найбільших показників. Хоча найбільшою в області була 4 черга (понад 2000 призовників).

У цілому, за всі черги мобілізації з Черкащини призвано до лав Збройних сил понад 8000 осіб та понад 350 одиниць техніки.

«Нині на території області формується ще один підрозділ – автомобільний батальйон. Ми отримали дозвіл на комплектування автомобільного батальйону військовозобов’язаними, які мають споріднену освіту з військовою спеціальністю. Та відбираємо туди лише мотивованих черкащан», – підкреслив військовий комісар та додав, що у разі загострення ситуації на сході країни він не відкидає можливість проведення сьомої хвилі мобілізації.

Автор статті