Обласний керманич зустрівся з волонтерами-мовниками

1Черкаські школярі на канікулах активно вивчають англійську мову. У цьому їм допомагають іноземні волонтери. Сьогодні з ними зустрівся голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Мовні табори для школярів запрацювали по області ще з кінця травня. Їх тут понад дві сотні. Так на Черкащині підтримали ініціативу Міністерства освіти й науки України щодо нового формату дитячих пришкільних таборів GoCamps.

2– Наші навчальні заклади беруть участь у міжнародних проектах, ініційованих Британською Радою в Україні та Корпусом Миру, як GoGlobal, GоCamps, – розповідає очільник області. – Головне завдання останнього проекту – показати дітям, що вчити мови легко. Для участі в ньому відібрано дев’ять шкіл області. З їхніми учнями фактично весь цей місяць працюють волонтери, зокрема й дев’ятеро іноземних – із Великої Британії, Австралії, Сербії, Туреччини, Індії та Мексики. Це гарна можливість для наших школярів здобути мовну практику. Загалом ми охопимо такими тематичними таборами майже шість із половиною тисяч дітей.

5 7Юрій Ткаченко подякував волонтерам за їхню роботу. Вони ж розповіли про свої враження від Черкащини. Найбільше іноземців вразила природа та доброзичливі люди. Планують приїздити сюди ще. Нагадаємо, 2016-ий оголошений роком англійської мови в Україні.

17

Автор статті