Обласний керманич закликав дорожників активізуватися

новий заступник начальника ЗЛІВА

Черкаські дорожники ще не готові 100% до зими. Про це новопризначений заступник начальника Служби автомобільних доріг області повідомив під час координаційної наради в Черкаській ОДА. Однак він запевнив обласного очільника: за тиждень наверстають.

Натепер дорожники заготували 86% сольової суміші від потреби. Ще 17 вагонів у дорозі. Із піском ситуація гірша – лише 58% від потреби.

– Але підготовка нині триває повним ходом, – переконує заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Руслан Якубов. – І до кінця цього тижня ми закупимо пісок і доставимо його до наших філій по області. Снігоприбиральна техніка готова на 82%. Ми це все наверстаємо. Усі включилися в активну роботу. Крім цього, ми заготуємо 800 тонн холодної асфальтобетонної суміші та стільки ж чорно-щебеневої суміші для ямкового ремонту в зимовий період.

На все про все дорожники мають тиждень. Наприкінці відзвітують обласному очільнику. Юрій Ткаченко закликав нинішнє керівництво дорожньої служби не повторювати помилок попередників.

ткаченко

– До кінця тижня матимемо повну картину щодо готовності до експлуатації доріг у зимовий період, – зауважує голова Черкаської ОДА. – У розрізі міст і районів. Ми вже маємо практику створення резервних фондів. Зараз дорожники відпрацюють усе з керівниками на місцях – щоби снігопади не перетворювалися в нас на надзвичайну ситуацію, був запас усього необхідного. І гальмування цих процесів на жодному з рівнів не допустиме.

Нагадаємо, від минулого тижня обов’язки начальника Служби автомобільних доріг області виконує Юрій Настенко.

Автор статті