Обласні владці підтримали «сонячних» діток

3Долучитися до міжнародної акції «Кольорова шкарпетка» та відчути свою інакшість пропонували сьогодні активісти з громадської організації «Сонячні діти Черкащини». У Всесвітній День людини із синдромом Дауна для дітей цієї категорії та гостей вони влаштували справжнє свято. Підтримали та привітали «сонячних» дітей Черкащини й обласні владці.

За місяць свого існування у громадській організації «Сонячні діти Черкащини» встигли чимало: об’єднали понад 25 «сонячних» родин з Черкас, Золотоніського та Черкаського районів, провели декілька акцій та свят на підтримку цих особливих дітей. Ще ж більше планів на майбутнє, зізнається заступник керівника ГО «Сонячні діти Чекращини» Оксана Заболотня. Круглі столи, семінари, акції – це не повний перелік того, що запланували активісти.

2– Дуже сподіваємося, що сьогоднішнє свято відкриє двері у майбутнє для наших дітей, дасть шанс на освіту, відвідини дитячого садочка й школи, дозволить отримати у майбутньому професію, – говорить Оксана Заболотня. – Нам важливо, щоб суспільство нас прийняло, адже дітки із синдромом Дауна – такі ж як і всі. І що раніше ми розпочнемо соціалізувати «сонячних» дітей, то у них буде більше шансів на успіх у майбутньому.

Оксана Заболотня зізнається, що тема їй надзвичайно близька, адже вона й сама виховує семирічного сина, який має синдром Дауна. Вона з усмішкою називає його «моє маленьке допитливе чудо».

1Перший благодійний внесок до фонду громадської організації сьогодні, у Всесвітній День людини із синдромом Дауна, зробили владці області та презентували «сонячним» дітям приємні подарунки. Заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко переконаний, якщо кожен не буде байдужим та зробить свій внесок, то це буде запорукою успіху першої «сонячної» громадської організації Черкащини.

– Чужих дітей не буває. Тож варто підтримувати тих, хто особливо цього потребує, – зауважив Сергій Овчаренко. – Зі свого боку обіцяю, що «Сонячні діти Черкащини» можуть завжди розраховувати на нашу підтримку.

 

Довідково:

12771992_232572337085167_9036883484522520495_o

Шукайте інформацію про діяльність ГО «Сонячні діти Черкащини» тут.

Автор статті