Обласні федерації з видів спорту напрацьовували стратегічні напрямки розвитку спорту на Черкащині

26794047_1662759287114474_608341290_nСтратегію розвитку спорту на Черкащині обговорили в області. На нараді під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва до обговорення основних напрямків розвитку спортивної галузі регіону долучилися 34 представники федерацій з видів спорту, керівники обласних «Іваспорт», ДЮСШ для інвалідів, «Спорт для всіх», ОСДЮСШОР та ШВСМ, очільників обласних фізкультурно-спортивних товариств «Спартак», «Колос», «Динамо» та директорів підпорядкованих ним ДЮСШ.

Одним із найвагоміших аспектів розвитку галузі, за пропозиціями керівників федерацій, є покращення спортивного інвентарю та обладнання, забезпечення гідними умовами для проведення навчально-тренувальних занять, придбання персонального екіпірування, участь у змаганнях усіх рівнів і відповідної підготовки до них. Стратегічні ж напрямки і Стратегія в цілому буде напрацьовуватися у січні та лютому 2018 року після чого її буде публічно представлено громаді.

26754192_1662758473781222_309268377_n– Результати роботи кожної федерації з видів спорту, кількість зароблених балів та вартість одного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА надасть після узгодження з профільним Міністерством та відповідними федераціями з видів спорту, – наголосив Костянтин Омаргалієв. – Нині однією із важливих задач роботи обласної влади у реалізації державної політики в галузі фізичної культури та спорту є формування резерву до збірної команди України, забезпечення підготовки та участі спортсменів області у змаганнях державного рівня, а також покращення матеріально-технічної складової спортивної підготовки. Щодо підтримки спортсменів, то від начальника управління отримав звернення щодо збільшення суми обласних стипендій з двох тисяч до п’яти. Сьогодні працюю над вирішенням цього питання, а вже завтра ми зустрінемося разом з членами комісії для визначення обласних стипендіатів на 2018 рік.

Про перші підсумки 2017 спортивного року присутнім розповів начальник управління Максим Зеленський. Після чого очільники федерацій з видів спорту висловили своє бачення щодо стратегії розвитку спорту в області.

Автор статті