Обласне керівництво просить до кінця літа дозволити ветеринарній службі перевірки на свинокомплексах

1370944789_1180560_77879779Відповідне прохання заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Віталій Коваль озвучив у ході селекторної наради під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Романа Абрамовського.

«На минулому тижні ми проводили обласну комісію з питань недопущення занесення та розповсюдження африканської чуми свиней. Оскільки у нас особливе занепокоєння викликає той факт, що випадки африканської чуми свиней зафіксовані в прикордонних з Черкаською областях. Зокрема, і в Київській. Тож, як вийняток,   ми направили листа на центральні органи влади з проханням дозволити ветеринарній службі до кінця літа проводити перевірки на свинокомплексах для того, щоб уникнути зараження тварин», – сказав Віталій Володимирович та наголосив на серйозних збитках для галузі тваринництва фактів зараження африканською чумою.

Нагадаємо, цього року в Україні виявлено 12 пунктів, де зафіксована африканська чума свиней, серед них присутні як приватні господарства, так і свиноферми. Зараження свиней фіксується у Київській, Житомирській, Сумській і Рівненській областях.

Автор статті