Обласна влада закликала смілянського теплопостачальника якнайшвидше залагодити конфлікт

2Віднайти кошти та підтвердити ліміти на газ у цьому опалювальному сезоні в найкоротші терміни зобов’язане керівництво ТОВ «Сміла Енергоінвест». На цьому наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Через борги та непідтверджені ліміти на опалювальний сезон, напередодні «Черкасигаз» укотре призупинив постачання газу до майже половини котелень «Сміла Енергоінвесту». Завдяки втручанню керівництва області, тепло в оселі смілян вдалося повернути в найкоротші терміни. За використані підприємством у «борг» 700 тисяч кубометрів газу кошти також віднайшли. Два мільйони перерахувало «Нафтогазу» саме підприємство. Ще майже стільки ж спрямували з обласного, районного та міського бюджетів.

– Вирішення «теплового» питання Сміли обласна влада та я особисто тримаю на постійному контролі, – наголошує заступник очільника області. – Сміляни не повинні страждати через господарські конфлікти. Утім у цій ситуації мені не зрозуміла позиція міської влади, яка відверто бездіє, та самого підприємства. Не давати кошти за ліміти – значить не отримувати їх. «Сміла Енергоінвест» – прибуткове підприємство. Наші громадяни справно платять за спожиті послуги. Рівень розрахунку за тепло в області сягає 105%. У Смілі поточних боргів, зрозуміло, немає. Однак бачимо, що в підприємства досі не проплачені в «Нафтогазі» ліміти. Тож у найкоротші терміни ініціюємо перевірку фінансового стану підприємства. Для цього залучатимемо компетентні правоохоронні органи.

Автор статті