Обласна влада привітала майбутніх медиків з Днем знань

DSC_0106Зі святом першого вересня, який цього року відзначали в обласній філармонії, студентів Черкаського медичного коледжу привітав заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас. Він відзначив, що у першокурсників сьогодні розпочинається нове життя і важливо, аби кожен студент усвідомлював мету свого навчання за обраною професією.

Студентські роки багато в чому визначать подальший життєвий шлях першокурсників. І важливо, аби ті свідомо та відповідально ставилися до вибору подальшого життєвого шляху, переконаний Юрій Сас.

− Намагайтеся взяти максимум від ваших викладачів. Все, що вони знають, повинні знати й ви. Тому що ми живемо в новому і непростому світі, де все залежить від нас. І пам’ятайте завжди про те, що у вас є вибір. Важливо, щоб його ви робили самостійно, − зауважив Юрій Михайлович.

DSC_0077Заступник голови облдержадміністрації також наголосив на тому, що опанування іноземної мови – це необхідність сьогодення та глобальний напрямок в освіті, який розуміють і підтримують Уряд та Президент України. Адже якщо молоді спеціалісти крім здобутих професійних знань володітимуть ще й  іноземною мовою, то перед ними відкриються глобальні перспективи.

Також на свято до майбутніх медичних спеціалістів завітав колишній випускник Черкаського медичного коледжу 1990 року, начальник медпункту 93 бригади, яка зараз перебуває у найгарячіших точках в зоні АТО, Максим Матвєєв. За його словами, зараз в країні відчутною є потреба у кваліфікованих медичних працівниках, особливо в зоні проведення бойових дій.

− У своїй бригаді я виконую обов’язки і хірурга, і терапевта, і ортопеда. Саме завдяки здобутим знанням я можу допомагати своїм солдатам. Бажаю вам визначитися з пріоритетами у житті, зрозуміли для чого ви все робите та знайти своє покликання, − підсумував Максим Матвєєв.

Долучилися до привітань з Днем знань директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Михайло Лобас, директор Черкаського медичного коледжу Інна Губенко та інші.

Автор статті