Обласна влада підтримує ініціативи громадських організацій щодо реалізації соціальних проектів

???????????????????????????????Керівник громадської організації «День» Олександр Прилуцький ініціює кілька проектів для реалізації в області. За підтримкою він звернувся до обласної влади, зокрема зустрівся з першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем, директорами Департаментів соціального захисту населення й інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Русланом Чикалом та Сергієм Пасічником.

Так, Олександр Прилуцький пропонує створення в Каневі підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, зокрема хлібобулочної, макаронної. «Важливо, що такий проект передбачає працевлаштування 15 інвалідів, – зазначає Олександр Іванович. – Нині ж через Національну асамблею інвалідів підшуковується грантодавець для реалізації задуму».

Не менш цікавою ідеєю, на думку керівника громадської організації, є і створення цеху для пошиття дитячого одягу, що також забезпечить інвалідів робочими місцями. Олександр Іванович зазначив, що необхідним є лише придбання обладнання для робочих місць. У подальшому, цей проект може стати початком для розвитку вітчизняної торгової марки.

Під час зустрічі йшлося і про видачу 9-го тому книги «Реабілітовані історією. Черкаська область». Також Віталій Коваль разом із керівниками департаментів підтримали ідею подачі на розгляд експертної ради ОДА з питань розвитку книговидавничої справи в області макету факсимільного видання Василя Симоненка.

За словами Віталія Володимировича, пропозиції, висловлені Олександром Прилуцьким, є цікавими для впровадження та можуть мати позитивне рішення відповідної конкурсної комісії.

Нагадаємо, на реалізацію соціальних проектів громадських організацій в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 800 тисяч гривень.

Автор статті