Обласна влада двічі пропонувала бійцю АТО – Віктору Савчуку путівки на оздоровлення

1415096216_chykalo

Боєць АТО зі Шполянщини Віктор Савчук у минулому році отримував  пропозицію від обласної влади  щодо санаторно-курортного лікування. Питання його оздоровлення залишається актуальним і цьогоріч, бо у липні Департаментом соціального захисту йому було передбачено путівку у санаторій «Конча-Заспа».

–Після зустрічі голови ОДА з АТОвцем ми віднайшли можливість залучити спонсорські кошти для закупівлі путівок до санаторію «Квітка Полонини», що на Закарпатті, для родини Віктора Савчука, проте на той час він не мав змоги пройти лікування, оскільки проходив тривалий курс реабілітації після отриманих травм, – пояснює директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. – Зважаючи на ті обставини ми і цього року віднайшли можливість санаторного лікування для Віктора.

За словами посадовця у лютому цього року Віктор Савчук був взятий на обік для внесення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги і відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» надано пільги, також нараховано 2 835 грн. допомоги. Вже у липні цього року АТОвець був поставлений на облік для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування, ним вибраний санаторно-курортний заклад «Конча-Заспа» за профілем лікування кістково-м’язової системи.

Автор статті