Обласна влада допомагає врегулювати ситуацію з водопостачанням у Смілі

_DSC0180Чіткий графік погашення заборгованості, перегляд тарифів та стратегія розвитку підприємства – це першочергові кроки для вирішення ситуації з водопостачанням у Смілі. Тут, нагадаємо, з учорашнього дня жителі міста залишились без води – через заборгованість за електроенергію комунальним підприємством «ВодГео» перед ПАТ «Черкасиобленерго».

Аби оперативно вирішити проблему, в обласній адміністрації заступник очільника області Сергій Овчаренко провів нараду з представниками депутатського корпусу Смілянського міськвиконкому, тамтешнього управління ЖКГ та ПАТ «Черкасиобленерго». Сергій Миколайович звернувся до останніх з проханням відновити електропостачання й таким чином запустити централізоване водопостачання в будинки.

– Спільно з депутатським корпусом Смілянського міськвиконкому та Черкасиобленерго розробили чіткий покроковий алгоритм подальших дій, аби врегулювати ситуацію, – зауважив заступник голови. – І я дякую за розуміння та конструктивну роботу. На жаль, в чергове до вирішення цієї проблеми жодним чином не долучилася міська влада Сміли. Сьогодні ж сміляни будуть з водою. А завтра ми вже матимемо офіційне підтвердження намірів з гарантіями, розробленим графіком погашення боргу за спожиту електроенергію комунальним підприємством «ВодГео» перед ПАТ «Черкасиобленерго». Зауважу, необхідними тут є перегляд тарифів та розробка стратегії розвитку самого підприємства.

За інформацією ПАТ “Черкасиоленерго”, КП «ВодГео» має борг у понад 5 млн 250 тис. грн за спожиту електроенергію. Попередньо розроблений  договір реструктуризації заборгованості наразі не виконується. У цілому підприємство сплатило відповідно до нього лише 600 тисяч гривень. Водночас про можливі наслідки обленерго попереджали  «ВодГео» 16 разів лише за період цього року.

 

Автор статті