Обласна служба зайнятості пропонує близько 30 тисяч вакансій

Обласна служба фотоЦьогоріч кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості та філіями, зросла на 2%  та становила понад 6 тисяч. Про це інформує відділ статистики та планування обласного центру зайнятості.

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості також зросла на 3% до майже  30 тисяч одиниць.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, зросла на 0,7% та становить 26,6 тисяч. Майже половина з них працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

За 8 місяців року на нові робочі місця, з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  працевлаштовано 358 безробітних.

Окрім зазначеного, за сприяння фахівців обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість      7363  громадянам.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-серпні 2019 року  понад  5 тисяяч безробітних пройшли професійне навчання.  За цей період кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, становила 86,4 тисяч осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 вересня 2019 року, у  порівнянні з відповідною датою 2018 року, скоротилася на 6,8%  (на 968 осіб) та становила 13,3 тисяч осіб. Кількість отримувачів допомоги по безробіттю,  також, зменшилася на 2,9% (на 325 осіб) та становила 11 тис. осіб.Обласна служба фото 1

Автор статті