Об’єднані громади ми бачимо міцним базовим рівнем держави, – Геннадій Зубко

загруженоОб’єднані територіальні громади ми бачимо міцним базовим рівнем держави, на якому розвивається малий і середній бізнес, працює інвестор, зростають доходи громадян. Сьогодні це реально й можливо  – результати бюджетної децентралізації практичне свідчення цьому.  Власні бюджети ОТГ за 9 місяців 2016 року зросли у 3 рази. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на зустрічі з головами ОТГ та представниками місцевого самоврядування у парламентському Комітеті з питань бюджету.

Він повідомив, що власні ресурси місцевих бюджетів України продовжують зростати внаслідок бюджетної децентралізації.  Так, за 9 місяців 2016 року приріст надходжень проти минулого року становить 49%, або + 34,2 млрд грн.

Надходження власних ресурсів до бюджетів ОТГ за 9 місяців 2016 року зросли на 1,5 млрд грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

– Це реальні кошти для розвитку громад і нова якість життя.  За коштами у громади приходять відбудовані дитсадки і школи, ЦНАПи, дороги й інфраструктура. Ці якісні  зміни незворотні, – додав Геннадій Зубко.

З аналітичними звітом щодо фінансової децентралізації можна ознайомитися ТУТ.

Автор статті