Зведений загін рятувальників завершує свою роботу в Умані

З 18 до 20 вересня хасиди з усього світу зустрічали в Умані 5781 рік від створення Світу. Аби святкові заходи за участі брацлавських хасидів минули безпечно, Управлінням ДСНС у Черкаській області, починаючи з 14 вересня в місті Умань розгорнуло спеціальний зведений загін. Нині ж він завершує свою роботу.

Силами цього підрозділу в місцях проведення святкових заходів на території меморіального комплексу, компактного проживання прочан, організоване чергування на стаціонарних та пересувних постах, а також для попередження розповсюдження короновірусної хвороби встановлено 5 контрольно-пропускних пунктів для проведення дезінфекції.

За час діяльності фахівцями ДСНС проведено дезінфекцію 471 транспортного засобу, оброблено 4 км доріг загального користування та 30 місць з масовим перебування прочан.

За сумлінне виконання службових обов`язків та високий професіоналізм під час виконання завдань за призначенням 7 співробітників ДСНС, отримали подяки від керівництва Головного управління національної поліції.

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області