За рахунок зекономлених коштів відремонтують додатково 1,6 км доріг загального користування місцевого значення

За результатами проведених тендерних процедур із закупівлі послуг та відповідних видів робіт з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення визначена сума зекономлених коштів, яка складає близько 7 000 тис. грн.

З метою раціонального використання зазначених коштів та покращення існуючої мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення внесли 5 додаткових об’єктів до ,,Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році в Черкаській області“. Список додаткових об’єктів формували з  врахуванням пропозицій районних державних адміністрацій та результатів проведених обстежень автомобільних доріг.

На сьогодні Державне агентство автомобільних доріг України вже погодило інформаційно-аналітичні матеріали.

Розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 27.08.2020 № 564 затвердили зміни до Переліку. Після завершення тендерних процедур на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель ProZorro, розпочнуть відповідні ремонтні роботи.

За інформацією Департаменту Будівництва облдержадміністрації