За отримання неправомірної вигоди затримали державного реєстратора

За процесуального керівництва Смілянської місцевої прокуратури  спільно зі Смілянським відділом поліції ГУНП в Черкаській області та оперативним супроводом УСБУ в Черкаській області затримано державного реєстратора, працюючого при одній з місцевих державних адміністрацій в Черкаській області за ч. 4 ст. 368-4 КК України (вимагання неправомірної вигоди особою, яка надає публічні послуги). Про це інформує прес-служба Черкаської обласної прокуратури.
За даними слідства, державний реєстратор, надаючи публічні послуги, вимагав за вчинення дій щодо перереєстрації права власності на нерухоме майно неправомірну вигоду в сумі 6 тис грн.

При отриманні неправомірної вигоди  вищевказана особа затримана. На цей час вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.