#Великебудівництво: в Черкаському районі завершують ремонт відрізку дороги О241701 /Н-16/

Днями голова Черкаської РДА Володимир КЛИМЕНКО проконтролював хід виконання ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О241701 /Н-16/  – Хацьки – Степанки – Хутори. Про це повідомляє Черкаська райдержадміністрація.

Наразі на стадії завершення капітальний ремонт аварійного відрізку дороги протяжністю  1,5 км поблизу  села Хацьки Черкаського району, зокрема закінчуються роботи з укладання верхнього шару дорожнього покриття.

Вартість робіт складає 14,7 млн. гривень. Замовник робіт – Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації. Виконавець – приватне підприємство «ДОРСТРОЙ». Субпідрядник – ТОВ «Будстандарт ЛТД».