В області працює «гаряча» антирейдерська лінія

«Гарячу» антирейдерську лінію запустили на Черкащині. Налагодження оперативного реагування на дзвінки потерпілих громадян щодо силового захоплення земель підприємств будь-якої власності обговорили начальник управління  запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Сергій Янко спільно з директором Черкаського обласного контактного центру Ларисою Ходаковською та за участі фахівців Черкаського обласного контактного центру на спільній нараді.

Сервіс цілодобово доступний за номером 0800508876. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів.

Оператор кол-центру фіксує звернення переадресовує його до антирейдерського штабу для оперативного реагування на ситуацію.