Сміла почала розраховуватися із боргами за опалення

Сьогодні надійшла частина коштів на рахунки ПАТ «Нафтогаз України» – більше 2 мільйонів гривень.
Про це повідомив у Telegram-каналі  очільник області Сергій Сергійчук.
“Спільними зусиллями вдалося запобігти зриву опалювального сезону. Це був один із перших пріоритетів та першочергове завдання, до мене і по сьогодні надходять звернення від жителів міста. 26 сесій поспіль не ухвалювалося рішення!
Майже 4 мільйони гривень надійшло і на погашення заборгованості медичним працівникам Сміли!
Дякую виконавчому комітету Смілянської міськради і всім причетним за розуміння ситуації та державницьку позицію. Шкода, що політичні амбіції заважали це зробити раніше. Але головне – результат, якого ми досягли”, зазначив Сергійчук.
Нагадаємо, голова ОДА на початку вересня мав зустріч із міським головою Сміли, секретарем ради, представниками комунальної, освітньо та медичної сфер. Тоді спільно обговорили “смілянське питання”, зокрема про необхідність ухвалення рішення щодо виділення на найближчій сесії Смілянської міської ради коштів на погашення заборгованості.