#Великебудівництво: на Канівщині розпочали капітальний ремонт дороги Н-02

Розпочалися роботи з капітального ремонту на автодорозі Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка на обході міста Канева на ділянці км 519+736 – км 523+336. Ремонт цього автошляху проходить у межах програми Президента України «Велике будівництво».

На 4 км дороги Н-02 дорожники розпочали ремонт проїзної частини: наразі проводять роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, розбирання цементобетонної основи покриття, влаштування основи із щебеню, поширення проїзної частини дороги, влаштування щебеневої основи на транспортній розв’язці та розробка ґрунту екскаватором для формування узбіччя.

В межах капітального ремонту ділянки автодороги Н-02 заплановано провести наступний комплекс робіт:

– фрезерування старого асфальтобетонного покриття та розбирання цементобетонної основи покриття;

– укріплення узбіч та влаштування поширення проїжджої частини;

– влаштування щебеневої основи та основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– влаштування прикромкових водовідвідних лотків;

– влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонної суміші;

– ремонт водопропускних труб;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування нового металевого бар’єрного огородження;

– нанесення дорожньої розмітки, встановлення нових дорожніх знаків та напрямних стовпчиків.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Главшляхбуд».

Капітальний ремонт ділянки автодороги Н-02 заплановано завершити цього року, буде відремонтовано 4 км автодороги.

За інформацією САД у Черкаській області