На Канівській ГЕС планують побудувати майданчик габаритно-вагового контролю

На замовлення та за рахунок коштів ПрАТ “Укргідроенерго”  у 2018 році провели капітальний ремонт дорожнього переходу через греблю Канівської ГЕС. Враховуючи інтенсивний рух автотранспорту, що значно збільшився після проведення ремонту, зокрема великовагових транспортних засобів, які часто перевищують нормативні навантаження і поступово руйнують дорожній перехід через греблю Канівської ГЕС, виникла необхідність у будівництві майданчика для проведення габаритно-вагового контролю (далі – ГВК).

Питання будівництва майданчика обговорювали в ОДА  спільно з Управлінням Укртрансбезпеки у Черкаській області, Управлінням патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції, Службою автомобільних доріг у Черкаській області та Філією „Канівська ГЕС“ ПрАТ “Укргідроенерго” . Наразі за результатами обговорення визначили  оптимальне місце для будівництва майданчика на перетині відомчої ділянки автодороги загального користування державного значення Т-24-04 Канів–Ліпляве–Прохорівка–Домантове–/Н-08/ (км 0+000 – 1+660) із інспекторською дорогою Канівської ГЕС, яка є ділянкою автодороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/–Кременець–Біла Церква–Ржищів–Канів– Софіївка (км 533+036 – 544+539).

На сьогодні розробили Дорожню карту щодо забезпечення габаритно-вагового контролю на автодорозі Канівської ГЕС та замовили розробку проектно-кошторисної документації на будівництво майданчика габаритно-вагового контролю.

Нагадаємо, що будівництво майданчика для пересувного пункту проведення ГВК у визначеному місці сприятиме збереженню автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань та запобігатиме можливості об’їзду великоваговими автомобілями місця проведення габаритно-вагового контролю.

За інформацією Департаменту інфраструктури  та ЖКГ облдержадміністрації