На державні свята в області прогнозують погожу погоду

Незважаючи на те, що із кожним днем стрімко скорочується тривалість світлового дня, серпень дарує ще нам надзвичайно теплі погожі дні. Середньодобова температура повітря вище норми на 4-7º, а денні максимуми досягають 32-34º. Прогноз на вихідні оприлюднив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За прогнозом синоптиків, циклон зі сходу намагається дещо «розбавити» спеку на Черкащині своєю прохолодою та незначними опадами. Найближчої ночі малоактивний атмосферний фронт повинен відзначитися окремими грозовими дощами переважно у східній частині області. Завтра, вдень свіжий вітерець не дозволить температурі повітря досягнути спекотних позначок, очікується в межах 24-29º, вночі прохолодно 8-13º.

У неділю та понеділок, з посиленням впливу західного антициклону, температурний фон знову підвищиться, вдень чекаємо до 30-32º, вночі 11-16º та без опадів.

В останній місяць літа Україна відзначає найголовніше державне свято – День Державного прапора (23 серпня) та День Незалежності України (24 серпня). З нагоди свят у всіх містах країни влаштують низку урочистих заходів, українці отримають три вихідні поспіль.

Погожі та теплі вихідні дні сприятимуть проведенню святкових заходів та гарному відпочинку або невідкладним сільськогосподарським роботам.