Майже 8 мільярдів гривень податків зібрали в області за 7 місяців

За 7 місяців на Черкащині зібрали 7 млрд 939млн грн податків та платежів, з приростом проти відповідного періоду минулого року на 6 %. Про це інформують у Департаменті фінансів ОДА.

До державного бюджету платники сплатили 3 млрд  600 млн грн, проти відповідного періоду минулого року надходження зросли на 11 %. До місцевих бюджетів області надійшло 4 млрд 339  млн грн власних доходів. Зокрема до загального фонду місцевих бюджетів одержано 4 137 млн грн, до спеціального фонду – 202 млн грн.

Приріст  надходжень до загального фонду місцевих бюджетів проти січня-липня минулого року склав 3 %.

У розрізі бюджетоформуючих податків до місцевих бюджетів області надійшло:

– 2 545млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 4 %, або на 96 млн грн більше проти надходжень за січень-липень минулого року;

– 630 млн грн єдиного податку, із приростом 6 %, або на 34 млн грн більше;

– 230 млн грн акцизного податку,із приростом 13 %, або на 26 млн грн більше.