Дорожні ремонти: на Городищині ладнають автошляхи у межах #Великебудівництво

Городищенський район по протяжності автомобільних доріг загального користування місцевого значення перебуває у п’ятірці районів області з найбільш розвиненою транспортною інфраструктурою. З огляду на це і обсяг фінансування їх ремонтів у цьому році один із найбільших – 33,5 млн грн. В районі контролюють виконання плану ремонту доріг.

Зокрема, 5,5 млн. грн спрямують на капітальний ремонт ділянки автодороги Вільшана-Товста; 12 млн. грн на поточний середній ремонт автодороги Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв, 15,9 млн. грн на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання решти доріг загального користування.

Станом на сьогоднішні у розпалі хід робіт по капітальному ремонту автодороги Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв, завершено заплановані ремонти автодоріг Городище-Буда-Орловецька, Орловець-Цвіткове, Вербівка-Воронівка-В’язівок-Цвіткове, Валява-Квітки. Набутів-Деренковець-Набоків-Городище. Планується у серпні відремонтувати дороги до віддалених, але населених кутків міста Городище як Чубівка та Чуїха та ще важливу у житті району автодорогу Селище-Журавка-Вільшана.

Днями очільник району проінспектував хід та якість ремонтних робіт саме на автодорогах місцевого значення. До перевірки залучили фахівців замовника, тобто ДП «Служба місцевих автомобільних у Черкаській області». Зауваження та пропозиції голови районної державної адміністрації до ходу та якості ремонтних робіт були розглянуті та прийняті виконавцями та погоджені плани на наступний місяць. У цілому є підстави констатувати, що заходи програми «Велике будівництво» ініційованої президентом України Володимиром Зеленським, які передбачені до виконання у Городищенському районі, здійснюються з перевиконанням встановлених планових строків.