Десять нових випадків коронавірусної інфекції виявили за добу на Черкащині

Станом на 12 серпня в області зафіксували десять нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Всього на Черкащині інфікованих 1049 осіб, інформують у ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Нові випадки: м.Черкаси-2,
Городищенський район-4,
Драбівський-1,
Жашківський -1,
Маньківський -1,
Тальнівький-1.

За добу одужали сім осіб, загалом здолали хворобу 877 жителів області. 35 осіб – померли.

За даними медичних закладів, 33 особи отримує стаціонарне лікування, зокрема госпіталізована 1 особа з попередньо підтвердженим діагнозом. 104 – перебуває під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 15,3 %. (Загальна кількість ліжок – 216).