COVID-19: За останню добу в області+1 випадок захворювання

Станом на 04.07.2020 в області виявлено 955 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу на COVID-19 захворіла 1 особа  в  Умані. Про це повідомляє  ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

За даними медичних закладів 24 особи отримують стаціонарне лікування, зокрема 3 пацієнти госпіталізовані з попередньо підтвердженим діагнозом. 97 осіб перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції. Загалом в області одужали  799 осіб. За останню добу вилікувались 13 пацієнтів. 35 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 6 %. Загальна кількість ліжок – 398.