Черкаські веслувальники вибороли нагороди чемпіонату України

Черкаські спортсмени вибороли нагороди відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2004-2005 років народження та 2006-2007 року з веслування на байдарках і каное. Він проходив із 17 до 21 серпня в Дніпрі.
За нагороди змагались спортсмени з Києва, Одеси, Миколаєва, Херсону, Тернополя, Івано-Франківська, Харкова, Одеси. Загалом 24 області. Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.
У двійці Микита Буря та Микита Музенку стали чемпіонами України на дистанції 200 метрів. Денис Завгородній та Нікіта Хандусь посіли друге місце у двійці на дистанції 200 метрів. У цій же дисципліні бронзу здобули Єгор Красноштан та Єгор Сокуренко.
У четвірці Микита Буря, Констянтин Грицай, Богдан Грязнов та Микита Музиченко на дистанції 200 метрів вибороли срібло. А Владислав Казаков, Ігор Конопленко, Іван Рудицький, Владислав Синьогуб стали третіми.