Черкаські стрільці вибороли чотири нагороди чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової триває у Вінниці. Черкаські стрільці пройшли низку змагальних випробувань та вибороли нагороди, інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Сергій Куліш вже має три нагороди: одну особисту, одну в парі та одну командну. Анна Буніна: одну нагороду в парі, одну командну. Дмитро Омельяненко, Максим Хроненко, Наталія Чепурна, Дар’я Шаріпова – по одній командній нагороді.

Сергій Куліш здобув особисте «срібло» у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи). У парі з Анною Буніною впевнено виграли бронзову нагороду у вправі ГП-мікст (це командна олімпійська вправа, коли стріляють по черзі чоловік і жінка).

Команда чоловіків вправі ГП-6 у складі Сергій Куліш, Дмитро Омельяненко та Максим Хроненко перемогли 14 команд-суперниць та здобули «золото». Дмитро Омельяненко у вправі ГП-6 став п’ятим.

Команда жінок у складі Наталія Чепурна, Анна Буніна, Дар’я Шаріпова виборола друге місце серед 8 команд-учасниць у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи). Наталія Чепурна показала 8-й результат кваліфікації і буде боротися у фіналі вже в понеділок.