Черкаські орієнтувальники повернулися з нагородами чемпіонату України

З 2 до 6 вересня у місті Олешки Херсонської області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів, юнаків. Черкаську область на змаганнях представляли 15 спортсменів, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та сопрту ОДА.

У естафеті чоловічій команді області серед юніорів вдалось вибороти золоту нагороду. Склад команди: ВадимПетрович, Данило Погребець та Богдан Зачешигрива, які є вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради.

Жіноча команда області здобула бронзову нагороду. У складі колективу: АнастасіяХворостян, Дар’я Білоус з Сагунівки та вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради Анастасія Кордонська.

На довгій та спринтерській дистанції Дар’я Білоус з Сагунівки у віковій категорії Ж-14 посіла двічі 2 місце. А Єгор Зозуля з села Будищена середній дистанції у віковій категорії Ч-12 виборола срібну медаль чемпіонату.