Черкащани з інвалідністю відвідали з екскурсією парк-музей «Київська Русь»

Близько тридцяти осіб з інвалідністю днями побували з екскурсією в парку-музеї під відкритим небом «Київська Русь», що у селі Копачі Обухівського району Київської області. Це стало можливим завдяки втіленню соціального проекту за підтримки Департаменту соціального захисту населення ОДА.

З обласного бюджету на проект спрямували 35,7 тис. грн. Захід проводився обласною організацією Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України».

Дирекція парку надала екскурсійний супровід, доступ до культурних об’єктів, фотозон, а також надала дозвіл на екскурсію до «князівської стайні», де утримується 17 різних порід коней, що виступають у кінно-спортивному шоу.

Групу учасників супроводжували представники медслужби області та співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею Ольга Подосьонова, яка провела мистецьку бесіду з питань культури та історії Черкащини і Київщини давньоруської доби.