Черкащани вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Черкащани вшанували пам’ять загиблих війни. Квіти до меморіального комплексу на Пагорбі Слави поклали й посадові особи області. Також заходи з покладання квітів до пам`ятників, пам`ятних знаків, місць поховань загиблих воїнів, відбулися всією Черкаською областю.

Сьогодні, 2 вересня, в Україні та світі відзначають 75-ту річницю закінчення Другої світової війни.

У Другій Світовій війні взяли участь 80 % людства. Бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав.

Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії.

Під час війни здійснили найбільші в історії злочини проти людства, зокрема Голокост. Також вперше і востаннє використали атомну зброю. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 мільйонів солдат. Загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 мільйонів осіб.