Черкащан запрошують долучитися до Всеукраїнського онлайн-марафону “ЖКГ-2020”

У вересні відбудеться Всеукраїнський онлайн-марафон “ЖКГ-2020”. Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України разом з партнерами запрошують з 14 до 18 вересня усіх зацікавлених осіб долучитися до марафону у форматі відеоконференції. На заході розглянуть практичні питання поточного функціонування галузі та перспективи вдосконалення державної житлової політики у 2020 році.

Мета онлайн-марафону – напрацювати спільні рекомендації щодо шляхів розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні та створити додаткові механізми підвищення якості надання житлових та комунальних послуг.

Місія заходу – просвітницька діяльність, яка може допомогти всім зацікавленим сторонам отримати корисну інформацію про сучасний стан реалізації державної житлової політики, тощо.

Серед спікерів онлайн-марафону: державні службовці, народні депутати України, представники структурних підрозділів житлово-комунального блоку Мінрегіону, НКРЕКП та органів місцевого самоврядування, а також відомі вітчизняні експерти, науковці, представники підприємств житлового
та комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, суміжних галузей, а також науково-дослідницьких інститутів та громадських організацій.

ПІД ЧАС ОНЛАЙН-МАРАФОНУ РОЗГЛЯДАТИМУТЬСЯ ТАКІ ПИТАННЯ:

• формування та реалізація державної політики у сфері житлово-комунального господарства;
  • соціально-економічна політика у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення;
  • теплопостачання населених пунктів та регіональних програм модернізації систем теплопостачання;
  • управління багатоквартирними будинками;
  • енергозбереження у житловому секторі;
  • поточні та капітальні ремонти житлових будинків;
  • обслуговування внутрішньодомових електричних та газових мереж;
  • цифрова трансформація у сфері ЖКГ;
  • поводження з побутовими відходами тощо.

Детальна інформація за посиланням: https://marafon2020.minregion.online/?utm_source=oda

Реєстраційна форма на сайті форуму за посиланням: https://marafon2020.minregion.online/

За інформацією Департаменту інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації