+90 нових випадків COVID-19 зафіксували в області за добу

Cьогодні, 12 вересня, в області виявили всього 2384 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За останню добу виявили +90 випадків інфекції: Черкаси – 20, Сміла – 16, Умань – 3, Ватутіне –1, Городищенський – 1, Драбівський – 3, Жашківський – 11, Звенигородський – 11, Золотоніський – 7, Канівський – 1, Кам’янський – 2, Лисянський – 1, Монастирищенський – 2, Смілянський – 4, Тальнівський – 1, Уманський – 2, Христинівський – 1, Чигиринський – 2, Шполянський – 1.

За даними медичних закладів,

141 особа отримує стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 9 осіб з попередньо підтвердженим діагнозом;

706 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

1495 (+ 51) – одужали;

42 (+0) – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 60,2 %. Загальна кількість ліжок – 234.

Черкащина наразі перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Канів – у “червоній” зоні, Корсунь-Шевченківський та Смілянський райони – в “помаранчевій”. 10 районів перейшли в “жовту” зону, 9 залишилися в “зеленій”.