Новий шкільний автобус – учням та педагогам Кам’янщини

???????????????????????????????Кам’янщина віднині – ще з одним шкільним автобусом. Номерні знаки, ключі та документи з експлуатації вручив керівництву району перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. Дійство відбулось за участю заступника голови ОДА Ярослава Березаня, заступниці керівника обласного управління освіти Оксани Сімушіної, очільників та мешканців району.

Цьогоріч Кам’янський район першим до початку навчального року отримав новий транспорт. Його придбали в межах обласної програми «Шкільний автобус» – на умовах співфінансування з обласного та районного бюджетів. Він курсуватиме за маршрутом Кам’янка – Вербівка – Лебедівка – Радиванівка – Телепине та у зворотньому напрямку.??????????????????????????????????????????????????????????????

– Придбання нового шкільного автобуса для дітей Кам’янщини – це ще один крок для досягнення поставленого нами пріоритетного завдання – забезпечення рівного доступу до якісних освітніх послуг, – зауважив Віталій Коваль. – Підходимо до вирішення цього питання комплексно – шляхом створення інноваційних та опорних навчальних закладів, закуповуємо шкільні автобуси, забезпечивши тим самим зручний доїзд до цих шкіл, поступово ремонтуємо дороги, аби він був безпечним. Приємно, коли розуміння цього є на місцях. Кам’янщина ж нині – один із передових у цьому районів та є гідним прикладом для інших.??????????????????????????????????????????????????????????????

Зауважимо, торік в області закупили 22 автобуси. Загалом же до кінця року планують придбати ще 7.

16

 

Автор статті