Нове регіональне управління Морської охорони візьме під щільніший контроль весь морський кордон від Ізмаїла до Маріуполя – Президент

7f6870dcd96f9f02b19467f8315f13c1_1542721341_extra_largeПід час відвідування Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко повідомив, що Україна нарощує відповідну складову для захисту своєї території від вторгнення з моря.

«До кінця року буде розгорнуто, за моїм наказом, нове регіональне управління Морської охорони, яке візьме під щільніший контроль увесь морський кордон від Ізмаїла аж до Маріуполя», – повідомив Глава держави.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ нагадав про проведення масштабних військових навчань на Приазов’ї із захисту українського узбережжя Азовського моря, в яких брали участь підрозділи ВМСУ, Сухопутних військ ЗСУ, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.

«Я мав можливість особисто переконатися у високому рівні підготовки морської піхоти, сухопутних підрозділів і українських прикордонників», – підкреслив Петро Порошенко. Він також додав, що створена система бойових резервів з потужним озброєнням та бронетехнікою, які спроможні у найкоротші терміни прикрити загрозливі напрямки.

Глава держави повідомив, що для прикриття території України з моря «ми робимо ще одні великі кроки» по переоснащенню частин прикордонників – за кращими світовими стандартами сформовано підрозділи оперативного реагування «ДОЗОР», у тому числі й для проведення спеціальних дій на воді.

Глава держави повідомив, що для посилення авіаційної складової у найближчі два роки для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти.

Автор статті