Новація на ринку агрострахування

Tematichne-foto-300x200Комплексна програма для агробізнесу «Ваш урожай – наша турбота» – новація на ринку агрострахування. IFC, Сингента, Креді Агріколь Банк та страхова компанія «АХА страхування» оголосили про запуск інноваційного страхового продукту для пшениці, що дозволить розширити доступ до фінансування для аграріїв та сприятиме більш активному використанню агрострахування в Україні.

На першому етапі програма «Ваш урожай – наша турбота» буде доступна сільгоспвиробникам Полтавської, Черкаської та Вінницької областей.

За умовами продукту агровиробники зможуть застрахувати посіви озимої пшениці на період перезимівлі та весняно-літній період. Основне завдання продукту – допомога у збереженні та захисті посівів та врожаю пшениці від ризиків, що виникають в процесі вирощування. Протягом перших трьох років роботи користувачі отримають спеціальні пільгові умови, консультативну підтримку та можливість взяти участь в тренінгах зі страхування та застосування новітніх агротехнологій.

«Наша команда використала провідний міжнародний досвід у розробці цього інноваційного продукту, який допоможе малим та середнім сільгоспвиробникам надійно захистити свій врожай, а отже сприятиме розвитку та зростанню їх бізнесу. Ми також сподіваємся, що така нова пропозиція буде сприяти більш активному використанню агрострахування в Україні», – зазначила Лія Сорока, керівник проекту IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії».

Партнерство довкола створення нової програми агрострахування має на меті зміну підходів та філософії діяльності агрокомпаній стосовно планування захисту врожаю.

Про партнерів програми «Ваш урожай – наша турбота»

Проект IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» – розробник програми «Ваш урожай – наша турбота». Основна мета Проекту – розширити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників. Проект співпрацює із банками, постачальниками матеріально-технічних ресурсів, трейдерами, страховими та лізинговими компаніями над збільшенням об’ємів фінансування агровиробників шляхом забезпечення доступу до фінансових та товарних кредитів, лізингу, агростраховування. Проект впроваджується у партнерстві з урядами Австрії та Угорщини.

Автор статті