Неплатники аліментів можуть вже прощатися з правами, зброєю та поїздками за кордон

1

Створення регіональних штабів, мобільних груп, які навідуватимуться до злісних неплатників аліментів, затвердження порядку взаємодії Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та виконавчої служби – нові кроки Міністерства юстиції України, спрямовані на виконання закону про посилення відповідальності за несплату аліментів.
Про це говорили сьогодні на спільному засіданні Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з представниками нацполіції, регіонального сервісного центру, лісового та мисливського господарства, департаменту соціального захисту ОДА, громадських організацій.
– Закон передбачає дійсно ефективні та дієві засоби впливу на злісних неплатників аліментів, які змусять багатьох згадати про свої батьківські обов’язки і почати платити гроші на утримання власних дітей, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Сьогодні наше завдання – швидко та ефективно налагодити механізм взаємодії між різними відомствами, аби забезпечити виконання норм закону.
Нагадаємо, що закон прийнятий за ініціативи Мін’юсту #ЧужихДітейНебуває, передбачає тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, у праві давати дозвіл на виїзд за кордон дитини, керування автомобілем, користування зброєю та полювання. Крім того, боржники залучатимуться до виконання суспільно корисних робіт, оплата за які йтиме на погашення боргу дитині.

За інформацією Головного територіального управління юстиції в області

Автор статті