«Недаремно вами пишається весь світ», – очільник області про черкащанок

1Відомих активісток привітали в Черкаській ОДА. Їм вручили відзнаки з нагоди Міжнародного жіночого дня. Тут же обговорили з керівництвом області подальшу співпрацю.

8Серед нагороджених – волонтери, освітяни, медики та ін. Їхню працю відзначили як на державному, так і на обласному рівнях.

– З більшістю ми давно знайомі та постійно спілкуємося по роботі, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Передовсім, дякую волонтерам – Оксані Циганок, Ларисі Когут, Лілії Усик, Вікторії Дорошенко та решті мужнім черкащанкам. Про них ходять легенди навіть у зоні АТО. А коли я слухаю їхні історії – приміром, хто як доправляв допомогу бійцям, – то розумію: не кожному чоловіку таке до снаги. От про Вікторію Дорошенко постійно чую багато хорошого від наших бійців у госпіталі. Вона справді повертає їх до життя. У нелегкий для країни українці, зокрема черкащанки, взяли на себе обов’язок – бути патріотами, волонтерами, справжніми захисницями. І недаремно весь світ пишається ними.

Волонтерка зі Шполи Лілія Усик, мама трьох синів, каже, що все розпочалося ще з Майдану. Потім була передова в зоні АТО.

– Аби виконати поставлене завдання, інколи доводиться жертвувати часом і силами, – каже пані Лілія. – Але бажання допомагати не вичерпується, бо ми маємо боротися до кінця.

Відома волонтерка Оксана Циганок додає: черкаське жіноцтво й надалі забезпечуватиме тут надійний тил.

– І хочеться бути слабкою жінкою, але, як кажуть, то хати горять, то коні скачуть, то Майдан, то АТО, – додає з усмішкою вона. – Але навіть якщо нам доведеться сісти за кермо танка, то ми будемо це робити по-жіночому ніжно.

 

Довідково:

 

За багаторічну самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, активну громадську діяльність і з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно:

 

БОНДАРЕЦЬІрині Анатоліївні завідувачу відділення комунального закладу «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»

 

почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно:

НЕПОЧАТЕНКООлені Олександрівні ректору Уманського національного університету садівництва

 

Нагороджується ювілейною медаллю «Черкаській області 60 років»:

МИЦИКНіла Петрівна Голова правління ПАТ «Черкаський шовковий комбінат»
СТОРОЖЕНКОНаталія Іванівна  Директор «Школи вищої спортивної майстерності»

 

Нагороджується ювілейною медаллю «200 років з дня народження Т. Г. Шевченка»:

ЯВОРСЬКАТетяна Іванівна  Виконавчий директор Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців
ШПАКЛюбов Олександрівна Ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту
КОГУТЛариса Олексіївна Засновниця Благодійного фонду«ЧАС НАДІЇ» 
ЦИГАНОКОксана Анатоліївна  Координатор Центру допомоги Армії
УСИКЛілія Олександрівна  Волонтера з міста Шпола
ДОРОШЕНКОВікторія Вікторівна Психолог комунального закладу «Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни Черкаської обласної ради»

Автор статті