«Не повторюйте досвід Сміли!» – очільник області про дорожні ремонти

20161028_135645Завершити всі проектні роботи щодо дорожніх ремонтів до кінця тижня доручив голова Черкаської ОДА місцевим керівникам. Про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді. Він наголосив, що на зволікання в цьому питанні буде жорстка реакція.

Від початку цього року повноваження щодо управління дорогами загального користування місцевого значення передані обласним державним адміністраціям. Їхня протяжність на Черкащині становить близько 4,4 тис. км. Водночас зруйновані вони на понад 80%.

– На будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автодоріг загального користування місцевого значення та комунальної власності ми отримали з державного бюджету понад 391 млн грн, – зауважив голова Черкаської ОДА. – Однак досі є низка районів, що зволікають із проектно-кошторисними роботами. Приміром, Городищенський, Лисянський, Смілянський, Тальнівський. Я наполегливо рекомендую не повторювати досвід Сміли: коли люди їздять по вщент розбитих дорогах, гроші на їхній ремонт є, а проекти від міської влади ми ледь допросилися. Будьте відповідальними перед своїми громадами!

Нагадаємо, від початку року за ініціативи Президента й Уряду свою роботу розпочав Дорожній фонд. Уперше автошляхова галузь отримала гарантоване державою фінансування. Для забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг загального користування місцевого на Черкащині створено державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

Автор статті