Навчальний семінар з організації агропромислового виробництва відбувся в Умані

???????????????????????????????Днями на базі НКЦ «Інституту післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва з відбувся навчальний семінар «Організація агропромислового виробництва».???????????????????????????????

Керівники  та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій підвищували свою кваліфікацію .???????????????????????????????

Крім навчального процесу учасники семінару також мали змогу ознайомитися з найсучаснішими технологіями вирощування овочів закритого ґрунту на базі Уманського тепличного комбінату, де експлуатуються найсучасніші теплиці європейського зразка.???????????????????????????????

Інноваційні конструкції таких теплиць  дозволяють підвищити світловий потік більш ніж на 10% порівняно з теплицями попереднього покоління.  ???????????????????????????????

Складна комп’ютеризована система підтримки мікроклімату,  енергозберігаюча технологія використання парникових газів та інші унікальні, новаторські рішення в теплицях дозволяють істотно підвищити не тільки врожайність, але і якість продукції, знизивши при цьому енерго і трудовитрати.329-211ce4da6f25e47e29918426bae18f0b

За інформацією Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Автор статті