Навчальні семінари для відповідальних за проведення ЗНО відбулися в області

b2ap3_large_osnovnaДнями в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників та Уманському педагогічному університеті ім. П. Тичини провели навчальні семінари для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в освітніх округах області, пункти проведення ЗНО та уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти. Про це повідомляє Управління освіти і науки Черкаської ОДА.

З учасниками семінарів працювали заступник директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сергій Ренський, начальник методичного відділу Центру Галина Паньків та проректор КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» Наталія Лісова.

Під час навчань відповідальних та уповноважених ознайомили з нормативними документами, розглянули роботу пункту проведення ЗНО, розповіли про особливості тестування з іноземних мов, зокрема проведення частини з розуміння мови на слух (аудіювання). Принагідно обговорили й орієнтовні нестандартні ситуації та способи їх вирішення, звернули особливу увагу на оформлення документів.

Окрім того, проаналізували запитання, які надходять від майбутніх випускників та їхніх батьків щодо втрати документів, які посвідчують особу, сертифікатів ЗНО, наголосили на відповідальному ставленні персоналу до своїх обов’язків.

Після завершення навчальних семінарів усі учасники отримали комплекти інформаційних матеріалів.b2ap3_large_3_9

Автор статті