Нацгвардійців вітали з професійним святом

IMG_5539Напередодні Дня Національної гвардії України у військовій частині 3061 з професійним святом вітали черкаських гвардійців.

Від імені голови ОДА військових привітав його перший заступник Віталій Коваль:

– Авангард Революції Гідності спільно з військовослужбовцями внутрішніх військ в 2014 році сформували батальйон імені генерала Кульчицького, батальйон «Донбас», «Азов». Усі ці військові формування стали зразком відродження української армії, зокрема бойового духу, властивого нашій нації, – наголосив Віталій Володимирович. – Понад тисячі років нам намагались нав’язати почуття другорядності. Та ми повинні пам’ятати, що є нащадками князів, воїнів Київської Русі, Богдана Хмельницького, Холодноярської Республіки, Січових стрільців – істинних патріотів! Як ніколи, сьогодні Україна потребує єдності. Отож спільно з військовими та громадськістю, закликаю виважено, толерантно та свідомо виконувати свій обов’язок!???????????????????????????????

Віталій Коваль від обласної влади вручив гвардійцям сертифікат на отримання проекційного екрану на тринозі «Avtek Tripod Standard 175».

Командир військової частини полковник Андрій Савчук, вітаючи хлопців, нагадав, що перші історичні згадки про Нацгвардію на землях України сягають 1848 року.

– Іспит на громадську зрілість, суспільну свідомість, здатність відстоювати  та зберегти  державу, що вистраждана  багатьма людьми, за яку віддано безліч життів  та крові наших предків і братів, сьогодні успішно відстоює особовий склад  Національної Гвардії, які виконують бойові завдання в зоні  проведення АТО  на Сході держави. 948 гвардійців за мужність проявлену в зоні АТО відзначено державними нагородами, з них 162 – посмертно. З початку бойових дій в південно-східних регіонах загинуло  більше 170 військовослужбовці Нацгвардії, 614 отримали поранення.???????????????????????????????

Андрій Степанович повідомив також, що в 2015 році особовий склад  військової частини виконував завдання  в місці постійної дислокації  та за її межами. За цей час військові несли службу  з охорони громадського порядку, брали участь в спеціальних операціях і комплексних оперативних відпрацюваннях. Торік спільно з територіальними органами поліції особовим складом частини розкрито ряд правопорушень, затримано за адміністративні правопорушення 217 осіб, за підозрою – 23.

Із нагоди свята бійців відзначили грамотами та подяками за бездоганну службу, сумлінне ставлення до виконання службового обов’язку та вірність присязі. Наприкінці офіційної частини військовослужбовці продемонстрували тактичні прийоми бойової підготовки.IMG_5509

 

Автор статті