Наступного тижня в театрі розпочнеться монтаж ферм

IMG_7495Металеві ферми на даху обласного музично-драматичного театру розпочнуть ладнати наступної середи. Їх отримаємо вже цієї п’ятниці. Про це зазначає заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

За його словами, ремонтні роботи в театрі йдуть за планом. Зокрема, дах планують закрити до кінця жовтня.

– Зауважу, необхідні нам металеві ферми – нестандартні, і їх виготовлення потребувало переналаштування обладнання заводу-виробника, – наголосив Сергій Овчаренко. – Після того, як отримаємо ферми,  упродовж п’яти днів їх покриватимуть пожежозахисним шаром фарби. І вже наступної середи підженемо кран та розпочнемо монтажні роботи. Орієнтовно вони триватимуть десять днів. Після працюватимемо над накриттям даху металевою ізолюючою конструкцією, яка вже оплачена та придбана. Паралельно з роботами на даху підрядник візьметься за утеплення фасаду та заміну вікон. По цьому вже стартують внутрішні роботи в приміщенні театру.

Нагадаємо, нині в театрі уже завершили влаштування цегляної кладки зруйнованих стін, монолітних поясів по периметру будівлі, металевих закладних деталей та утеплення ліхтарної частини.

Автор статті