Наше завдання – створити якісні освітні умови, – Сергій Овчаренко вихованцям Черкаської санаторної школи-інтернату

_DSC1317Сучасна освіта, належні оздоровчі послуги, підтримка педагогів – вихованці Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради мають усі умови для здорового розвитку дитинства. У День захисту дітей завітав до навчального закладу заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко з корисними у навчанні й солодкими подарунками.

_DSC1265 _DSC1283 _DSC1291Натепер у закладі навчається 534 учні, працює 200 педагогів та медичних працівників. Навчаються діти за програмами для загальноосвітньої школи. Додатково в розклад занять внесено уроки лікувальної фізкультури 3 рази на тиждень та уроки лікувального плавання 2 рази на тиждень. Для цього школа має обладнані спортивні зали та басейн. Діти отримують 5-разове харчування з підвищеним вмістом білкових вітамінізованих продуктів, як того вимагає специфіка захворювання

_DSC1296 _DSC1314Закладом розроблена концепція розвитку «Школа сприяння здоров’ю» під назвою «Школа гармонії, добра і здоров’я». За результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту цієї моделі школа стала переможцем у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад».

_DSC1339 _DSC1349– Найбільше надбання дорослих – це посмішки дітей, – наголосив Сергій Овчаренко. – Наш обов’язок – роботи їхнє життя кращим, сучаснішим, безпечнішим. Хочеться, щоб наші діти ніколи не знали, що таке війна. Та, на жаль, нині вона згуртувала наше суспільство. Й школярів також. Протягом двох років у Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті провели більше десятка благодійних ярмарок та концертів, на яких зібрали більше 130 тисяч гривень. Завдяки чому вони підтримали дітей з Маріуполя та Щастя, допомогли бійцям 43-ї окремої артилерійської бригади. Така небайдужість – велика коштовність.

_DSC1375 _DSC1372 _DSC1368 _DSC1363 _DSC1361Нагадаємо, у школі також діє команда з робототехніки LEGO BrainsON. Вони нещодавно запустили додаток «Знайди чисту воду».

_DSC1388

 

Автор статті